До уваги споживачів та операторів ринку харчових продуктів: інформуємо про невідповідність продукції

  • 173

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує споживачів та операторів ринку, які здійснюють виробництво та обіг харчових продуктів,  щодо можливого  на території Прикарпаття обігу масла селянського солодковершкового 73% жирності, виробник ТОВ «Пустомитівський молокозавод»  (с. Пустомити, Гощанський район, Рівненська область), яке не відповідає вимогам законодавства про харчові продукти.

Згідно листа Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, до них неодноразово надходили звернення від споживачів, щодо неналежної якості масла селянського солодковершкового 73% жирності, виробник ТОВ «Пустомитівський молокозавод»,  що розташований за адресою: с. Пустомити, Гощанський район, Рівненська область.

Вище згаданий оператор ринку харчових продуктів не отримував експлуатаційного дозволу на виробництво та зберігання харчових продуктів тваринного походження.

За результатами розслідування встановлено, що ТОВ «Пустомитівський молокозавод» (с. Пустомити, Гощанський район, Рівненська область) виробництво не здійснює, як наслідок його діяльність незаконна та не відповідає вимогам законодавства про харчові продукти.  

Шановні споживачі та  оператори ринку харчових продуктів! 

Уникайте придбання вище зазначеної продукції, а у разі виявлення  її в обігу – просимо негайно повідомляти Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392  або звертатись до територіальних управлінь, відділів.

 

Фото без опису