ОГОЛОШЕННЯ

 • 257

 

ДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!!!

ДОДАТКОВЕ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Німецьке товариство міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) в межах проєкту Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо переміщеними особами, в регіоні Приазов’я за дорученням Міністерства економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини оголошує  Конкурс бізнес-грантів для підтримки мікро- та малих підприємств (ММП) в Україні.

Для участі у Конкурсі запрошуються до подання проєктні заявки:

 1. ЛОТ 1. Підтримка мікро- або малих підприємств у приймаючих громадах, що забезпечують працевлаштування ВПО. Розмір гранту залежатиме від кількості осіб, які будуть працевлаштовані підприємцями у приймаючих громадах (але не більше п’яти осіб), починаючи від 1 тис. євро на одну працевлаштовану особу, але не більше аніж 3 тис. євро на п’ять працевлаштованих осіб;
 2. ЛОТ 2. Підтримка переміщеного бізнесу із територій, що опинились на тимчасово окупованій території внаслідок воєнних дій (на момент подання проєктної заявки), на території, які контролюються Урядом України з метою відновлення свого бізнесу, враховуючи нові потреби ринку. Розмір гранту – до 5 тис. євро;
 3. ЛОТ 3. Підтримка бізнесу, власником якого є представник соціально-вразливих груп населення або бізнесу, де працевлаштованим є, принаймні, 30% осіб-представників таких соціально-вразливих груп:  особи з інвалідністю, сім’ї  із більше ніж трьома дітьми, одинокі батьки, ветерани АТО, жінки). Розмір гранту – до 5 тис. євро.

Грантова підтримка надаватиметься за такими напрямками підприємницької діяльності:

 1. Продовольча безпека (виробництво, переробка, ланцюги постачання, роздрібна торгівля);
 2. Безпека сільського господарства (паливо, добрива, насіння, пестициди, обладнання);
 3. Медична безпека та охорона здоров’я (ліки, медичні товари, наприклад, обладнання та витратні матеріали, соціально-психологічна підтримка для дітей, літніх людей, ВПО тощо);
 4. Безпека транспорту та логістики (зберігання, транспортування, розподіл продуктів харчування, ліків, обладнання для виробництва продуктів та ліків, перевезення людей тощо).

Хто може подавати заявку?

 • Фізичні особи-підприємці (ФОП);
 • Товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ);
 • Фермерські господарства (ФГ), у т.ч. фермерські (сімейні) господарства (Ф(С)Г);
 • Приватні підприємства (ПП).

Терміни подання заявок та документів:

Прийом заявок та документів здійснюватиметься до 23:59 год. 22 червня 2022 року.

Заявки потрібно подавати ВИКЛЮЧНО через онлайн систему прийому заявок (http://ccc.kiev.ua/appform.html) на сайті Грантової програми – www.ccc.kiev.ua.

Важливе зауваження!

На Конкурс на отримання можна подати лише ОДНУ проектну заявку за одним із ЛОТів.

Детальна інформація про Конкурс та його вимоги, рекомендації з підготовки бізнес-проєктів та Посібник з підготовки та подання заявок на участь у конкурсі розміщені:

Для отримання додаткової інформації щодо умов Kонкурсу, процедури подання заявок та пов’язаних із цим запитань можна звертатися до Творчого центру (ТЦК) електронною поштою manager@ccc.kiev.ua, або за телефоном 0 (800) 406 411 з 10:00 до 18:00 у робочі дні.

Інформує відділ економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Інші інше

Всі інше