Всечесний отче Теодоре! Шановна святочна парафіяльна громадо храму Чуда святого Архистратига Михаїла!

Щиро вітаємо Вас із храмовим святом та 135-літтям з дня завершення будівництва та освячення храму!

Нехай цей урочистий празник принесе добро і достаток до ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх вас на добрі справи на благо та добробут наших родин, нашої громади та нашої України!

Особливо у щирій молитви цього дня просимо святого Архистратига Михаїла заступництва для наших воїнів, які мужньо захищають рідну Україну від російських окупантів. Бажаємо їм здоров’я, сил, мужності, витримки та швидкого повернення до рідних домівок здоровими та неушкодженими.

Вічна пам’ять і шана усім Героям, які поповнили Небесний легіон…

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО