ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Сьогодні, 25 жовтня, міський голова Анатолій Шумко провів 22-е засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради, на якому було розглянуто та прийнято 55 питань порядку денного. Зокрема:

• прийнято рішення обмежити використання електричної енергії в Снятинській територіальній громаді.

Міський голова закликав всіх мешканців громади максимально мінімізувати користування електроенергією, знизити електроспоживання у кожному помешканні, приміщеннях магазинів та офісів, особливо в пікові години;

• розглянуто хід реалізації Програм соціально - економічного та культурного розвитку Снятинської громади у 2022 році та Програм розвитку місцевого самоврядування Снятинської громади.

У зв'язку з повномасштабним вторгненням російських військ на територію України та запровадженням воєнного стану в державі, цьогоріч не вдалося виконати всі заплановані роботи, проте вони обов’язково будуть реалізовані після завершення війни та нашої Перемоги.

• розглянуто звіт про роботу відділу земельних ресурсів, екології та кадастру, а також звіти окремих старост громади;
  • прийнято рішення про здійснення заходів щодо безперебійної роботи КП "Волоканал" в разі виникнення надзвичайних ситуацій в умовах довготривалого припинення постачання електроенергії;

- розглянуто ряд питань щодо надання матеріальної та грошової допомоги мешканцям громади, громадянам, яким виповнилося 100 і більше років, а також допомоги на поховання;

- погоджено перерахування коштів на придбання пасажирського автобуса, який здійснюватиме ритуальні послуги.

Детальніше з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на сайті Снятинської міської ради.