ВІДБУЛАСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

  • 216

Сьогодні, 1 серпня, відбулася тридцять перша позачергова сесія Снятинської міської ради. На розгляд депутатів виносилося 3 питання порядку денного. Депутати прийняли рішення про звільнення заступника міського голови Віктора Кушика на підставі особистої заяви. Анатолій Шумко подякував Віктору Володимировичу за багаторічну працю та пророблену роботу на цій посаді.

Також, розглянувши пропозицію голів депутатських комісій ради та враховуючи рішення Виконавчого комітету ради "Про рекомендацію кандидатури на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради", депутати затвердили заступником міського голови Ганжу Оксану Василівну. До цього вона займала посаду начальника відділу економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва Снятинської міської ради.

Детальніше ознайомитися з прийнятим рішенням можна на офіційному сайті Снятинської міської територіальної громади.

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

Інші новини

Всі новини