18 травня — Міжнародний день музеїв
Сердечно вітаю вас, невтомних хранителів і дослідників історичної пам’яті, з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!
Завдяки вашій самовідданій та творчій праці зберігається й примножується українська культурна спадщина. У своїй роботі ви переплітаєте минуле, сьогодення та майбутнє. Вашими зусиллями в свідомості підростаючого покоління виховується почуття прекрасного, повага до народних традицій, любов до національного мистецтва!
Бажаю вам цікавих знахідок, народження нових ідей, професійного успіху, вдячності від відвідувачів, благополуччя та достатку в ваших родинах, непохитної віри в світле майбутнє України!
З повагою міський голова Анатолій ШУМКО

