Шановні працівники хімічної галузі та дорогі вчителі хімії нашої громади!
Щиро вітаю Вас із професійним святом! Ваша праця — це дивовижне поєднання науки, практики та просвітництва. Дякую виробникам за розвиток економіки, а педагогам — за те, що відкриваєте учням таємниці всесвіту та виховуєте нове покоління дослідників. Бажаю вам міцного здоров’я, лише позитивних реакцій у житті, натхнення та професійних перемог. Нехай ваші знання та енергія і надалі служать на благо нашої громади та всієї України.
З повагою міський голова Анатолій ШУМКО


