Відділ з питань Державного архітектурно-будівельного контролю Снятинської міської ради

Мельничук Сніжана Петрівна – начальник відділу з питань Державного архітектурно-будівельного контролю Снятинської міської ради.

Народилася 15 листопада 1989 року. Освіта – повна вища. Закінчила у 2012 році Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальністю «Архітектура будівель і споруд». Стаж роботи на державній службі 01.10.2013 – 04.01.2021 р. Стаж роботи в органах місцевого самоврядування з 05 січня 2021 року.

Відділ з питань Державного архітектурно-будівельного контролю (надалі – Відділ) є виконавчим органом Снятинської міської ради, підзвітний і підконтрольний міській раді, підпорядкований міському голові. Відділ не має статусу юридичної особи. Скорочене найменування - Відділ з питань ДАБК міської ради.

Основним завданням Відділу є:

- Здійснення відповідно до законодавства України державного архітектурно-будівельного контролю, виконання дозвільних та реєстраційних функцій у сфері містобудівної діяльності.

Відділ відповідно до покладених на нього завдань:

- Надає, отримує документи, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, відмовляє у видачі таких документів, анулює їх, скасовує їх реєстрацію.

- Приймає в експлуатацію закінчені будівництвом об’єкти (видає сертифікати, реєструє декларації про готовність об’єкта до експлуатації та повертає такі декларації на доопрацювання для усунення виявлених недоліків).

- Подає Держархбудінспекції інформацію, необхідну для внесення даних до єдиного реєстру документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, відомостей про повернення на доопрацювання, відмову у видачі, скасування та анулювання зазначених документів.

- Здійснює державний архітектурно-будівельний контроль за дотриманням вимог законодавства України у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил, положень містобудівної документації всіх рівнів, вихідних даних для проектування об’єктів містобудування, проектної документації щодо об’єктів, розташованих у межах відповідних населених пунктів.

- Здійснює контроль за виконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.

- Розглядає відповідно до законодавства України справи про адміністративні правопорушення, пов’язані з порушенням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил під час будівництва, порушенням законодавства під час планування та забудови територій та невиконанням законних вимог (приписів) посадових осіб органів держархбудконтролю.

- Розглядає відповідно до законодавства України справи про правопорушення у сфері містобудівної діяльності з прийняттям відповідних рішень.

Контактна інформація:

Адреса: пл. Незалежності України, будинок 1, м. Снятин, Коломийський район

Івано-Франківська область, 78301, 4 поверх, кабінет №404.

Електронна адреса: dabksnt@ukr.net

Завантажити рішення Про затвердження Положень про структурні підрозділи Снятинської міської ради

Порадник