Поради грибникам

• Переглядів: 77

Восени продовжується сезон збирання грибів. Прогулянка на свіжому повітрі сприяє оздоровленню, але… Нажаль, не всі знають, які гриби можна їсти, а які – ні. При зборі грибів, навіть при наявності деяких знань і досвіду, завжди необхідно строго дотримуватись основних правил, тоді уникнете випадкових помилок, що можуть привести до отруєнь.

День серця у Снятині

• Переглядів: 29

29 вересня у світі щороку відзначається Всесвітній день серця. Метою такого дня є інформування населення планети про небезпеку, яку несуть серцево - судинні захворювання. Наразі серцево – судинні захворювання є головною причиною смерті в світі: щорічно вони забирають понад 17 мільйонів людських життів. Не є винятком Україна в цілому.

Знову  про Сказ.

Знову про Сказ.

• Переглядів: 43

З приходом осені  на Городенківщині  знову дала знати про себе така небезпечна хвороба як сказ. Так впродовж вересня зареєстровано випадок сказу  у корови в с.Слобідка та випадок сказу в собаки у с. Вікно. Тай статистика останніх двох років по сказу не дає підстав для оптимізму…

Всесвітній день серця

• Переглядів: 88

Проведено планові моніторингові дослідження закладів освіти

• Переглядів: 33

Фахівцями Снятинського відділу Коломийського районного відділу ДУ « Івано – Франківський ОЦКПХ МОЗ» на території Снятинської ТГ та Городенківської ТГ 18 та 20 вересня поточного року проведено планові моніторингові дослідження закладів освіти сіл Долішнє Залуччя, Завалля, Серафинці, Ясенів – Пільний, Поточище.

Порадник

Гід державних послуг. Банер