Відділ культури та туризму Снятинської міської ради

Слободян Ольга Михайлівна – начальник відділу.

Працівники

Книш Марія Петрівна - головний спеціаліст по культурі

Грекуляк Вікторія Іванівна - головний спеціаліст по туризму

Відділ культури та туризму є структурним підрозділом Виконавчого комітету Снятинської міської ради, який забезпечує реалізацію на території району державної політики у сфері культури та туризму, охорони культурної спадщини, доступності всіх видів культурних послуг і культурної діяльності для кожного громадянина, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів.

Серед пріоритетних завдань відділу є:

- Здійснення керівництва закладами культури Відділу культури і туризму  Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області. Створення в межах своїх повноважень умов для реалізації рівних прав громадян України на культуру, соціальний захист працівників закладів та установ культури.

- Сприяння відродженню та розвитку традицій і культури української нації, етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин України, захисту прав професійних і законних інтересів творчих колективів і працівників та їх спілок.

- Забезпечення вільного розвитку культурно-мистецьких процесів.      Відділ бере участь у розробленні та реалізації проєктів, програм щодо  розвитку культури, книгорозповсюдження та книговидання в громаді, а також у підготовці пропозицій до проекту програми соціально-економічного і культурного розвитку краю.

- Організація виконання Конституції і законів України, актів Президента України, наказів Міністерства культури та інформаційної політики, інших центральних органів виконавчої влади у сфері культури та здійснення контролю за їх реалізацією.

Відділ сприяє:

- Формуванню репертуару народних самодіяльних мистецьких колективів, комплектуванню та оновленню фондів бібліотек, музеїв, організації виставок, розповсюдженню кращих зразків друкованого слова та національного мистецтва, відродженню та розвитку народних художніх промислів, збереженню культурної спадщини;

- Захисту справ споживачів культурного продукту;

- Централізованому комплектуванню і використанню бібліотечних фондів;

- Роз’ясненню через засоби масової інформації змісту державної політики у сфері культури, туризму та охорони культурної спадщини, провадить інформаційну, рекламну та видавничу діяльність.

До базової мережі відділу культури та туризму Снятинської міської ради входять такі заклади культури Снятинської міської ради, а саме:

• Снятинська дитяча музична школа;
  • Джурівська дитяча школа мистецтв імені Ярослава Барнича;
  • Снятинський літературно-меморіальний музей Марка Черемшини;
  • Снятинський художньо-меморіальний музей Василя Касіяна;
  • Снятинський районний музей творчості Василя Пилип'юка;
  • Музей визвольних змагань Снятинщини імені полковника УПА Василя Андрусяка («Грегота»-«Різуна»);
  • Снятинська централізована бібліотечна система (яка налічує 30 бібліотек-філій);
  • Снятинський будинок культури - 1;
  • Міські клуби – 2;
  • 25 сільських клубних установ, з них:
  • Сільські будинки культури – 10;
  • Сільські клуби – 15;
  • «Народні» («зразкові») аматорські колективи – 27;
  • Відділ централізованої бухгалтерії.

Контактна інформація:

Адреса: вул. Воєводи Коснятина, 41, місто Снятин, Коломийський район, Івано-Франківська область, 78300

Електронна адреса: 44060493vk@snyatyn-rada.gov.ua

Посилання на сайт : https://snkulture-tur.ucoz.net/

Завантажити рішення Про утворення Відділу культури та туризму Снятинської міської ради та затвердження Положення про Відділ культури та туризму Снятинської міської ради

Порадник