Фінансовий відділ

Мізерна Галина Іванівна- начальник Фінансового відділу Снятинської міської ради.

Народилася 13 вересня 1984 року. Освіта- повна вища. Закінчила у 2006 році Чернівецький торговельно-економічний інститут КНТЕУ спеціальність «Облік і аудит». Загальний стаж роботи 18 років зокрема в органах місцевого самоврядування 11 років.

Структура відділу:

Начальник відділу

Мізерна Галина Іванівна

Головний спеціаліст з ведення бухгалтерського обліку та звітності

Чешик Наталія Іванівна

Рогатин Ярослав Володимирович

Шевага Марія Василівна

Печенюк Надія Тарасівна

Грицюк Ганна Михайлівна

Інформація про відділ

Фінансовий відділ Снятинської міської ради (далі Відділ) є виконавчим органом міської ради, утворюється міською радою, їй підзвітний та підконтрольний, підпорядкований виконавчому комітету Снятинської міської ради.

У своїй діяльності Відділ керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Бюджетним та Податковим кодексом України, іншими законами України, Указами і розпорядженнями Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативними документами органів державної влади і місцевого самоврядування, рішеннями Снятинської міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, типовим положенням про головні фінансові управління і даним Положенням.

Основними завданнями Відділу є:

• забезпечення реалізації державної бюджетної політики на відповідній території;
  • складання розрахунків до проєкту бюджету територіальної громади і подання їх на розгляд сесії  міської ради;
  • підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально економічного розвитку територіальної громади;
  • розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат;
  • здійснення контролю, в межах повноважень, за дотриманням бюджетними установами територіальної громади законодавства щодо використання ними бюджетних коштів та коштів цільових фондів, утворених радою;
  • здійснення в межах компетенції роботи по забезпеченню виконання  бюджету територіальної громади, координація діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

м. Снятин,

площа, Незалежності,1

(кабінет 409,411,413,415)

Номер телефону