Комунальна установа Місцева пожежна охорона” Снятинської міської ради

Ступарик Іван Васильович - начальник установи.

Народився 01.07.1972 року. У 2012 році прийнятий на посаду пожежного водія Задубрівської МПК. З грудня 2017 року очолює КУ “Місцева пожежна охорона”.

Працівники:

Ступарик Світлана Михайлівна Головний бухгалтер - головний бухгалтер.

До комунальної установи «Місцевої пожежної охорони» Снятинської міської ради входять 5 пожежних підрозділів, розташованих на території Снятинській міської територіальної громади:

1. Задубрівська МПК (c.Задубрівці, вул.Грушевського, 95)
  2. Джурівська МПК ( с.Джурів, вул. Франка, 1)
  3. Стецівська МПК (с. Стецева, вул. Миру, 4Б)
  4. Завальська МПК (с.Завалля, вул. Перемоги)
  5. Вовчківська МПК (с.Вовчківці, вул. Грушевського).

Основною метою діяльності установи є підтримка належного рівня пожежної безпеки на об’єктах і в населених пунктах.

Місцеві пожежні команди (МПК) створено з метою реалізації державної політики, спрямованої на забезпечення захисту населення і території, матеріальних і культурних цінностей та навколишнього середовища від негативних наслідків надзвичайних ситуацій у мирний час і в особливий період.

Крім того, метою створення МПК є захист життя і здоров’я громадян, приватної власності, колективних та державних цінностей від пожеж, аварій, катастроф, стихійного лиха, підтримання належного рівня пожежної безпеки та запобігання надзвичайним ситуаціям техногенного, природного характеру, пов’язаним із реагуванням на інші надзвичайні ситуації, ліквідацією їх наслідків, захистом населення і території від їх негативного впливу.

Основні завдання МПК :

- забезпечення здійснення контролю за дотриманням протипожежних вимог;

- запобігання пожежам і нещасним випадкам;

- гасіння пожеж.

МПК у межах своєї компетенції вирішує завдання мобілізаційної підготовки:

- запобігання пожежам і нещасним випадкам на них, захист населення і території села  від їх негативного впливу;

- гасіння пожеж, рятування людей та надання допомоги в ліквідації наслідків аварій, катастроф і стихійного лиха;

- вирішення окремих завдань мобілізаційної підготовки;

- розроблення і здійснення заходів запобігання пожежам, аваріям, катастрофам та нещасним випадкам на них;

- ведення роз’яснювальної роботи серед населення по дотриманню правил пожежної безпеки, правил поведінки на воді, правил поведінки при аваріях.

Контактна інформація:

Адреса: вул.Грушевського,95, с.Задубрівці, Коломийський район, Івано-Франківська область, 78331.

Тел. (068) 332 35 21.

Е-mail: posheshnampo@gmail.com.