Комунальне некомерційне підприємство «Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради

Крокош Володимир Михайлович – директор.

Народився 06.08.1964 року народження, громадянин України. Освіта вища, в 1992 р. закінчив Кримський державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа». 1992-1995 роки проходив навчання в інтернатурі за спеціальністю «Анестезіологія», 1995-2011 роки лікар-анестезіолог Снятинської ЦРЛ. З 17.06.2011року головний лікар Снятинської ЦРЛ, з 02.07.2019 директор Комунального некомерційного підприємства «Снятинська багатопрофільна лікарня» Снятинської міської ради. 2020-2021 роки навчання в Західноукраїнському національному університеті за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», ступінь освіти – магістр. Вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Анестезіологія» та «Організація і управління охорони здоров’я». Загальний стаж – 39 років, лікарський – 29 років.

В КНП «Снятинська багатопрофільна лікарня» розгорнуто 160  стаціонарних ліжок, де функціонує 8 стаціонарних відділень, в яких знаходяться ліжка 12-ти профілів та надається цілодобова спеціалізована медична допомога.

Консультативно-поліклінічне  відділення розраховано на  240 відвідувань в одну зміну, в якому надається медична допомога лікарями 27 спеціальностей.

Пріоритетними напрямками діяльності закладу є:

• забезпечення доступної та якісної медичної допомоги
  • підвищення рівня задоволеності пацієнтів
  • інформатизація медичної галузі
  • збільшення кількості укладених угод по ПМГ між КНП та НСЗУ
  • перегляд штатів до потреб у медичних послугах
  • оптимізація діяльності закладу
  • покращення матеріальнотехнічної бази
  • впровадження нових сучасних технологій та методів лікування
  • підвищення кваліфікації медичного персоналу шляхом безперервного професійного розвитку
  • забезпечення дотримання медичним персоналом норм лікарської етики та деонтології

Контактна інформація: