Відділ соціальних послуг Снятинської міської ради

Устименко Інна Василівна начальник відділу соціальних послуг Снятинської міської ради.

Народилася 2 грудня 1979 року у с.Джурів, на даний час проживає у м.Снятин.

У 2000 році закінчила Снятинський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Товарознавство та комерційна діяльність». У 2012 році отримала диплом спеціаліста з економіки підприємства у Подільському державному аграрно-технічному університеті. Трудова кар’єра почалася з 2000 року у службі субсидій. Загальний стаж у соціальній сфері становить понад 20 років. З 02.02.2021 року займає посаду начальника відділу соціальних послуг Снятинської міської ради.

Працівники відділу:

Кіцул Любов Володимирівна – головний спеціаліст,

Грицюк Мар`яна Ярославівна – головний спеціаліст,

Луців Степан Миколайович – головний спеціаліст.

Відділ соціальних послуг міської ради (надалі Відділ) є структурним підрозділом апарату виконавчого комітету Снятинської міської ради, підзвітний і підконтрольний міській раді зі статусом юридичної особи та підпорядковується виконавчому комітету міської ради і міському голові.

Основними завданнями відділу є

- Забезпечення реалізації на території Снятинської міської  громади державної політики у сфері соціального захисту населення, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, запобігання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

- Визначення та реалізація соціальних пріоритетів розвитку громади, розробка місцевих програм соціального спрямування, проектів, програм та заходів щодо підтримки вразливих категорій населення.

- Запровадження та надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканців громади.

- Організація здійснення соціальної роботи в громаді та прийняття рішення щодо надання соціальних послуг.

- Виявлення осіб, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

- Здійснення консультування мешканців територіальної громади з питань застосування законодавства щодо соціальної підтримки населення, надання соціальних послуг, захисту соціальних прав, інших питань віднесених до його відання та здійснення інших повноважень, покладених на Відділ відповідно до законодавства України.

Контактна інформація:

Адреса: площа Незалежності України, 1

місто Снятин Коломийський район

Івано-Франківська область, 78301

Електронна адреса: socpos@snyatyn-rada.gov.ua

Завантажити рішення Про утворення Відділу соціальних послуг Снятинської міської ради та затвердження Положення про відділ соціальних послуг Снятинської міської ради

Порадник