![СНЯТИНСЬКІ КОМУНАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВОДИТИ ЧИСТОТУ ТА ПОКРАЩУВАТИ БЛАГОУСТРІЙ В ГРОМАДІ](https://rada.info/upload/users_files/04054240/7d1ed146ce1da32e291224870fb510c1.jpg)
СНЯТИНСЬКІ КОМУНАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ НАВОДИТИ ЧИСТОТУ ТА ПОКРАЩУВАТИ БЛАГОУСТРІЙ В ГРОМАДІ
Благоустрій та санітарна очистка територій населених пунктів громади – справа завжди актуальна та потрібна. Щоденно працівники комунальних служб докладають максимум зусиль, щоб підтримувати чистоту та порядок. Закінчується зимовий період, тож роботи по наведенню благоустрою додалося в рази більше.
![Працівники комунального підприємства "Покуття -Комунальник" продовжують покращувати благоустрій у Снятині](https://rada.info/upload/users_files/04054240/3479f04ba288934984499123db9cff95.jpg)
Працівники комунального підприємства "Покуття -Комунальник" продовжують покращувати благоустрій у Снятині