У Снятинській міській територіальній громаді діють «Пункти незламності» (обігріву). В них передбачається наявність тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних телефонів, місця для відпочинку, аптечки та інше.

Тож у разі тривалого відключення електроенергії та газопостачання тут зможуть зігрітися, випити гарячого чаю, переночувати та підзарядити свої гаджети мешканці громади.

На сьогоднішній день облаштовано 2 такі пункти незламності, які мають укриття.

Перелік адрес, за якими розташовані пункти незламності:

1. м. Снятин, вул. В. Коснятина, 81 Снятинський ліцей «Інтелект» телефон (03476) 2 52 31

2. м. Снятин, вул. А. Лотоцького, 13 Снятинський ліцей ім. Василя Стефаника телефон (03476) 2 52 00

Пункти незламності функціонують у цілодобовому режимі із позмінним цілодобовим чергуванням відповідальних осіб.

Також у пунктах незламності можна ознайомитися з інструкцією для населення щодо порядку дій у разі порушення роботи систем життєзабезпечення з урахуванням всіх можливих ризиків;

- інструкцією щодо дій у разі повітряної тривоги та показчики щодо розміщення найближчого укриття.

- а також знайти інформацію про адреси мережевих магазинів, АЗС, банківських установ, ресторанних закладів, які працюватимуть на альтернативному живленні.

Головне – не панікувати!

Допомагаймо один одному!