Служба у справах дітей Снятинської міської ради

Курилюк Емілія Дмитрівна - в.о.начальника Служби у справах дітей Снятинської міської ради.

   Народилася 14.02.1971 року в селі Стецева. В 1994 році закінчила Прикарпатський університет за спеціальністю вчитель фізики та інформатики. Працювала в Стецівській середній школі на посаді  вихователя продовженого дня. В 2010 році обрана депутатом Стецівської сільської ради та секретарем Стецівської сільської ради. в 2015 році повторно обрана депутатом та секретарем Стецівської сільської ради. в грудні 2020 року звільнена з посади у зв’язку із закінченням терміну. В лютому 2021 року прийнята на посаду головного спеціаліста Служби у справах дітей Снятинської міської ради та призначена в.о. начальника Служби.

 

Працівники відділу:

- Мироник Галина Іванівна – головний спеціаліст – бухгалтер Служби у справах дітей Снятинської міської ради  

- Семеняк Марія Вікторівна – головний спеціаліст Служби у справах дітей Снятинської міської ради.

 

Основними завданнями Служби є:

- реалізація державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень,  розроблення і здійснення самостійно або разом з іншими структурними підрозділами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод і законних інтересів дітей, координація зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей усіх форм власності, ведення державної статистики щодо дітей, ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально-реабілітаційних центрів (дитячих містечок), надання органам виконавчої влади, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень, улаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, до дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та до інтернатних закладів, сприяння усиновленню дітей, підготовка інформаційно-аналітичних і статистичних матеріалів, організація дослідження стану соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень, визначення пріоритетних напрямів поліпшення на території відання Снятинської міської ради становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

Контактна інформація:

Адреса: площа Незалежності,1 місто Снятин Коломийський район Івано-Франківська область, 78301.

Телефон – 0966819676.

Електронна адреса : sluzbaditey_snt@ukr.net

 

Завантажити рішення Про утворення Служби у справах дітей Снятинської міської ради та затвердження Положення про Службу у справах дітей Снятинської міської ради

Порадник