Ганжа Оксана Василівна – начальник відділу.

Працівники відділу:

Макаренко Леся  Романівна - головний спеціаліст відділу,

Данилюк Тетяна Василівна - головний спеціаліст відділу,

Воєвідко Галина Ігорівна - головний спеціаліст з публічних закупівель,

Курилюк Надія Іванівна - головний спеціаліст відділу.

Відділ економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва міської ради (надалі – Відділ) є структурним підрозділом Снятинської міської ради, підзвітний і підконтрольний міській раді та підпорядковується міському голові. Відділ не є юридичною особою.

Основними завданнями відділу є:

- Реалізація державної політики економічного та соціального розвитку, комунального господарства та транспорту. Забезпечення реалізації підтримки аграрного сектору, сприяння налагодженню інвестиційного та міжнародного співробітництва.

- Проведення  аналізу та оцінки соціально-економічної ситуації в громаді. Здійснення підготовки матеріалів для участі проєктів громади в програмах, спрямованих на економічний розвиток та покращення інвестиційного клімату в громаді, які фінансуються за рахунок коштів вітчизняних програм та міжнародних організацій.

- Сприяння проведенню економічних реформ, а також забезпечення раціонального використання виробничо–технічного, наукового потенціалу громади, природних, трудових та фінансових ресурсів.

- Організація роботи з проведення тендерних закупівель. Розробка пропозицій щодо створення сприятливих умов для розвитку громади.

- Сприяння створенню інфраструктури підтримки підприємництва на території громади, надання консультаційної, інформаційної допомоги суб’єктам підприємницької діяльності.

- Розгляд заяв про оренду майна, що перебуває у комунальній власності, здійснення процедур з укладання договорів оренди комунального майна передбачених Законом України «Про оренду державного та комунального майна», контроль за надходженням орендної плати.

- Розгляд заяв та подання пропозицій на розгляд профільної комісії міської ради з питань приватизації майна.

Контактна інформація:

Адреса: площа Незалежності України, 1 місто Снятин Івано-Франківська область, 78300, кабінети №306, 308, 309.

Електронна адреса: economicpart@snyatyn-rada.gov.ua

Завантажити рішення Про затвердження Положень про структурні підрозділи Снятинської міської ради

Порадник