Відділ адміністративних послуг (ЦНАП) Снятинської міської ради

Начальник відділу – Чичул Юрій Іванович

Народився 27.04.1983 року. Освіта вища. У 2005 році закінчив Київський національний торговельно - економічний університет  за спеціальністю правознавство та здобув вищу освіту за кваліфікацією юрист. У квітні 2016 року був прийнятий на роботу у Відділ з питань державної реєстрації  Снятинської міської ради на посаду – державний реєстратор прав на нерухоме майно. Із жовтня 2017 року призначений начальником даного відділу. У січні 2021 року переведений на посаду начальника Відділу адміністративних послуг (ЦНАП) Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області.

Відділ адміністративних послуг (ЦНАП) Снятинської міської ради є виконавчим органом Снятинської міської ради без статусу юридичної особи, утворений з метою забезпечення надання та виконання адміністративних послуг. У відділі  працює 8 чоловік, з них 5 головних спеціалістів-адміністраторів та 3 державних реєстратора.

Державний реєстратор (нерухомості) – Чичул Юрій Іванович

Держаний реєстратор (нерухомості) – Маковійчук Ірина Михайлівна