Відділ земельних ресурсів, екології та кадастру Снятинської міської ради

Макотяк Катерина Миколаївна – начальник відділу земельних ресурсів, екології та кадастру.

Народилася 16 лютого 1977 року у м. Снятин Івано-Франківської області. Освіта повна вища, закінчила Чернівецький державний університет імені Ю.Федьковича у 1999 році за спеціальністю «Математика». У 2012 році закінчила інститут управління природними ресурсами Вищого навчального закладу «Університет економіки та права «Крок», за спеціальністю «Землеустрій та кадастр». Стаж роботи – 14 років. У 2015 році обрана депутатом Снятинської міської ради. З 2007 і по даний час - інженер-землевпорядник Снятинської міської ради,  зав. відділом земельних ресурсів Снятинської міської ради,  начальник відділу земельних ресурсів, екології та кадастру Снятинської міської ради.

Список працівників відділу:

- Курилюк Надія Володимирівна – головний спеціаліст-землевпорядник (м. Снятин);

- Ісарук Марія Василівна – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Белелуя, с. Красноставці, с. Задубрівці);

- Михайлик Богдан Васильович – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Завалля, с. Запруття, с. Горішнє Залуччя, с. Долішнє Залуччя);

- Михайлик Ольга Миколаївна – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Княже, с. Драгасимів, с. Тучапи);

- Паранчич Наталія Іванівна – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Джурів, с. Попельники, с. Новоселиця);

- Костащук Роман Васильович – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Будилів, с. Устя, с. Тулова);

- Стефанюк Марія Михайлівна – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Підвисоке, с. Русів);

- Швидюк Євгенія Борисівна – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Стецева, с. Стецівка, с. Потічок);

- Венгльовський Зіновій Зіновійович – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Хутір-Будилів, с. Видинів, с. Прутівка);

- – головний спеціаліст-землевпорядник (с. Вовчківці, с. Орелець).

Відділ земельних ресурсів, екології та кадастру є структурним підрозділом Виконавчого комітету Снятинської міської ради, який забезпечує роботу щодо вирішення питань у галузі земельних відносин, здійснення виконавчих функцій і повноважень в сфері охорони навколишнього природного середовища і раціонального природокористування. Відділ:

- організовує роботу щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних осіб на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших законних нормативних та під нормативних актів України.

- Надає якісні адміністративні послуги мешканцям громади. Здійснює прийом громадян та юридичних осіб.

- Надає роз’яснення щодо відведення та оформлення земельних ділянок в оренду для будь-якого цільового призначення передбачених законом, передачі земельних ділянок безоплатно у власність, викупу земельних ділянок, припинення користування земельними ділянками, вилучення земельних ділянок для суспільних потреб.

- Вирішує інші питання, передбачені Земельним кодексом та іншими законами України у сфері земельних відносин.

- Проводить розгляд заяв з повним пакетом документів необхідних для вирішення питання по суті.

- Готує проєкти рішень у галузі земельних відносин та проводить їх погодження відповідно до регламенту ради громади.

- Здійснює самоврядний контроль за використанням та охороною земель на території громади.

Контактна інформація:

Адреса: пл. Незалежності, будинок 1,  м. Снятин Коломийського району Івано-Франківської області

Телефон - 2 51 12, моб. 0960359292,

Електронна адреса: zemly@snyatyn-rada.gov.ua

Завантажити рішення Про затвердження Положень про структурні підрозділи Снятинської міської ради

Порадник