Завантажити Схему розташування укриттів на теритрії міста Снятин

Завантажити Схему розташування укриттів в селах Снятинської територіальної громади

Експлікація укриттів на території населених пунктів Снятинської міської територіальної громади

1

Підвал громадської будівлі (архітектура) (м. Снятин, вул. Шевченка, 73)

2

Підвал громадської будівлі (колишнє приміщення АТ Укрпошта) (м. Снятин, вул. Лотоцького, 25) вхід з двору

3

Підвал будівлі ПАТ «Укртелеком» (м. Снятин, вул. Лотоцького, 23)

4

Підвал аптеки “Подорожник” (м. Снятин, вул. Шевченка, 139) вхід з двору

5

Підвал будівлі міської лікарні (м. Снятин, вул. В. Стефаника, 2) вхід з двору

6

Підвали корпусів Снятинського ліцею ім. В. Стефаника (м. Снятин, вул. Лотоцького, 13)

7

Підвал будівлі міської поліклініки (м. Снятин, вул. Шевченка, 75) вхід з двору

8

Підвал адмінбудівлі філії АТ «Східна» АТ «Прикарпаттяобленерго» (м. Снятин, вул. Гоголя, 5)

9

Підвал міської бібліотеки (м. Снятин, вул. В. Коснятина, 41) вхід з двору

10

Перший поверх та підвал Снятинського ліцею ім. М. Бажанського (м. Снятин, вул. Шевченка, 331) вхід з двору

11

Підвали корпусів Снятинського ліцею «Інтелект» (м. Снятин, вул. В. Коснятина, 81)

12

Підвали будинку культури м. Снятин (м. Снятин, вул. Театральна, 3) вхід з двору

13

Перший поверх та підвал Снятинський ЗДО «Золотий ключик» (м. Снятин, вул. В. Коснятина, 33)

14

Підвал Снятинського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету (м. Снятин, вул. В. Коснятина, 72)

15

Підвал адмінбудівлі відділу адміністративних послуг ЦНАП (м. Снятин, вул. Кардинала Йосипа Сліпого, 11)

16

Підвал будівлі управління Державної казначейської служби України (м. Снятин, вул. Лотоцького, 18) вхід з двору

17

Підвал адмінбудівлі в м. Снятин (м. Снятин, площа Незалежності, 1) вхід з двору

18

Підвал спортивного комплексу «Колос» (м. Снятин, вул. Шевченка, 8А)

19

Підвал Культурно-мистецького центру ім. І. Франка (м. Снятин, вул. Шевченка, 111) вхід з двору

20

Підвал багатоквартирного житлового будинку (м. Снятин, вул. Стефаника, 1)

21

Підвал Джурівського сільського будинку культури (с. Джурів, вул. Франка, 60)

22

Підвал Попельниківський ЗДО «Сонечко» (с. Попельники, вул. Шевченка, 68)

23

Підвал Новоселицького сільського клубу (с. Новоселиця, вул. Центральна, 47)

24

Підвал будівлі Територіального центру соціального обслуговування Снятинської міської ради (с. Стецева, вул. Миру, 7)

25

Підвал Белелуйської філії Задубрівського ліцею ім. Б. Ступарика (с. Белелуя, вул. Н. Кобринської, 1)

26

Підвал Прутівського ліцею ім. В. Самійленка (с. Прутівка, вул. Січових Стрільців, 12)

27

Підвал Стецівського ліцею (с. Стецева, вул. Миру, 4)

28

Підвал Залучанського дитячого будинку інтернату (с. Долішнє Залуччя, вул. Шевченка, 179А)

29

Підвал біля Долішньозалучанського ліцею ім. Я. Гояна (с. Долішнє Залуччя, вул. Шевченка, 64А)

30

Підвал адмінбудівлі в с. Княже (с. Княже, вул. Грушевського, 106)

31

Перший поверх та підвал Княженського ліцею (с. Княже, вул. Грушевського, 97А)

32

Підвал Устянського ліцею ім. Є. Грицяка (с. Устя, вул. Шевченка, 1)

33

Підвал біля адмінбудівлі в с. Видинів (с. Видинів, вул. Шкільна)

34

Перший поверх Вовчківського ліцею ім. В. Равлюка (с. Вовчківці, вул. Грушевського, 3)

35

Перший поверх Вовчківського ЗДО «Малятко» (с. Вовчківці, вул. Грушевського, 3)

36

Перший поверх Орелецької філії Вовчківського ліцею (с. Орелець, вул. Січових Стрільців, 1)

37

Перший поверх Тулівської філії Вовчківського ліцею (с. Тулова, вул. Толока, 17)

38

Перший поверх Будилівського ЗДО «Золота рибка» (с. Будилів, вул. Грушевського, 15)

39

Перший поверх Будилівської гімназії ім. Хроновича (с. Будилів, вул. Грушевського, 13)

40

Перший поверх Русівської філії Стецівського ліцею (с. Русів, вул. Шевченка, 1)

41

Перший поверх Потічківської філії Стецівського ліцею (с. Потічок, вул. Незалежності, 59)

42

Підвал Новоселицької філії Джурівського ліцею (с. Новоселиця, вул. І. Франка, 24)

43

Підвал будівлі приватного господарства біля Новоселицького ЗДО «Світлячок» (с. Новоселиця, вул. Центральна, 4)

44

Перший поверх та підвал Джурівського ліцею (с. Джурів, вул. І. Франка, 58)

45

Перший поверх Попельниківського ліцею (с. Попельники, вул. Шевченка, 42)

46

Перший поверх Драгасимівської філії Княженського ліцею (с. Драгасимів, вул. Шевченка, 16А)

47

Перший поверх Тучапської філії Джурівського ліцею (с. Тучапи, вул. Шевченка, 40)

48

Перший поверх Княженського ЗДО «Джерельце» (с. Княже, вул. Грушевського, 125А)

49

Перший поверх Горішньозалучанської філії Снятинського ліцею ім. В. Стефаника (с. Горішнє Залуччя, вул. Шкільна, 1)

50

Перший поверх Долішньозалучанського ліцею ім. Я. Гояна (с. Долішнє Залуччя, вул. Шевченка, 64А)

51

Перший поверх та підвал Завальського ЗДО «Вербиченька» (с. Завалля, вул. Перемоги, 107)

52

Перший поверх Завальської гімназії (с. Завалля, вул. Перемоги, 69)

53

Перший поверх Хутір-Будилівського ЗДО «Дзвіночок» (с. Хутір-Будилів, вул. Вокзальна)

54

Перший поверх Хутір-Будилівської філії Снятинського ліцею ім. В. Стефаника (с. Хутір-Будилів, вул. Баронська, 1А)

55

Перший поверх Видинівської гімназії ім. І. Беци (с. Видинів, вул. Шкільна, 4)

56

Перший поверх Стецівського ЗДО «Веселка» (с. Стецева, вул. Миру, 2)

57

Підвал Підвисоцького сільського клубу (с. Підвисоке, вул. Січових Стрільців)

58

Перший поверх Підвисоцького ЗДО «Пролісок» (с. Підвисоке, вул. Черемшини, 2)

59

Перший поверх Красноставської філії Задубрівського ліцею ім. Б. Ступарика (с. Красноставці, вул. Шевченка, 73)

60

Перший поверх Задубрівського ліцею ім. Б. Ступарика (с. Задубрівці, вул. Грушевського, 95)

61

Перший поверх Белелуйського ЗДО «Струмок» (с. Белелуя, вул. Галицька, 103А)

62

Підвал будівлі приватного господарства біля Задубрівського ЗДО "Тополька" (с. Задубрівці, вул. Черемшини, 33)

Порадник