Дороніна Галина Богданівна – директор.

Народилася 22 вересня 1963 року. Освіта вища. Закінчила Чернівецький державний університет імені Ю. Федьковича за спеціальністю «Історія». З 17.01.2001 р.  по 01.05.2014 р. працювала заступником начальника управління – директора територіального центру соціального обслуговування управління праці та соціального захисту населення Снятинської РДА. З 01.05.2014 р. і по даний час – директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Снятинського району (з 2021 року Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Снятинської міської ради).

Структура установи:

Апарат  КУ «Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)»

1. Дороніна Галина Богданівна – директор КУ «Територіального центру надання (соціальних послуг)» СМР;

2. Сідлярчук Дмитро Олександрович – заступник  директора;

3. Марусик Наталія Василівна – головний бухгалтер;

4. Воєвідко Любов Миколаївна – бухгалтер;

5. Мизюк Роман Михайлович – юрисконсульт;

6. Рущак Галина Іванівна – інспектор з кадрів;

7. Кіцул Зоряна Євгенівна – інженер по охороні паці;

8. Никифорук Микола Михайлович – завідувач господарством;

9. Семикін Володимир Миколайович – водій;

10. Лазаренко Світлана Юріївна – прибиральник службових приміщень;

Відділення соціальної допомоги вдома

Голей Галина Василівна – завідувач відділення соціальної допомоги вдома;

У відділенні працюють: фахівці із соціальної допомоги вдома – 3;

соціальні робітники – 25;

Відділення  із соціальної роботи:

Печенюк Віталій Васильович – завідувач відділення із соціальної роботи;

У відділенні працюють: фахівець із соціальної роботи – 3.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Ічанська Людмила Євгенівна – лікар;

У відділенні працюють:  медичний персонал – 10;

адміністративно-господарський персонал – 4;

персонал кухні  – 2.

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Снятинської міської ради є комунальною бюджетною установою. Установа створюється для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування, особам/сім’ям які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

На отримання соціальних послуг у Територіальному центрі мають право:

- особи похилого віку;

- особи з інвалідністю;

- особи з частковою або повною втратою рухової активності, пам’яті;

- особи з невиліковними хворобами, хворобами, що потребують тривалого лікування (з числа осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більше як на чотири місяці);

- особи, які перебувають у складних життєвих обставинах у зв’язку з безробіттям і зареєстровані в державній службі зайнятості як такі, що шукають роботу, а також у зв’язку зі шкодою, завданою стихійним лихом, катастрофою, бойовими діями, терористичним актом, збройним конфліктом, тимчасовою окупацією (і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей з інвалідністю, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю), малозабезпеченістю;

- особи/сім’ї, які потрапили у складні життєві ситуації, що належать до вразливих груп населення;

- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, особи з їх числа;

- особи, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми, залучалися до найгірших форм дитячої праці.

Контактна інформація

Адреса: пл. Незалежності, 1, м. Снятин, Коломийський р-н., Івано-Франківська обл., 3 поверх.

Тел. (03476) 2-50-79; 2-18-02

E-mail: 38930918@mail.gov.ua