ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА COVID-19.

• Переглядів: 409

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ВАКЦИНУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ВІД COVID-19

• Переглядів: 212

КНП «Снятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Снятинської міської ради інформує про стан вакцинування (ревакцинування) населення від коронавірусної інфекції COVID-19 у стаціонарних пунктах профілактичних щеплень проти коронавірусної інфекції станом на 31.01.2022 року:

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ інформує:

• Переглядів: 244

За кошти програми єПідтримка в аптечних закладах та інтернет-аптеках можна придбати виключно лікарські засоби. Не можна купувати засоби з недоведеною ефективністю, біологічно активні добавки чи медичні прилади.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ВАКЦИНУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ВІД COVID-19

• Переглядів: 205

КНП «Снятинський центр первинної медико-санітарної допомоги» Снятинської міської ради інформує про стан вакцинування (ревакцинування) населення від коронавірусної інфекції COVID-19 у стаціонарних пунктах профілактичних щеплень проти коронавірусної інфекції станом на 24.01.2022 року:

Порадник