Сьогодні відбулося засідання Молодіжної ради

Керуюча справами Виконавчого комітету Снятинської міської ради Оксана Саміла подякувала від імені міського голови членам ради за активну громадську позицію. "Сподіваємося, що Молодіжна рада стане не лише дієвим органом при міській раді, але й генератором молодіжних ініціатив та проєктів. А ми, в свою чергу, зробимо все, щоб підтримати та реалізувати Ваші перспективні та найсміливіші ідеї", - зазначила Оксана Саміла.

Начальник Відділу освіти, молодіжної політики та спорту Оксана Мизюк наголосила на важливості сталої діяльності і співпраці Молодіжної ради із Відділом освіти та освітніми закладами громади.

Присутні обговорили пріоритетні питання, які зараз турбують молодь, та окреслили основні кроки співпраці з органами місцевого самоврядування.