Шановні жителі Снятинської громади!

Сьогодні, 19 січня, ми відзначаємо третє й завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – свято Богоявлення (Водохреща або Йордан), яке знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина.
   Цього дня освячується вода у відкритих водоймах і вважається, що вся вода стає святою, благодатною і цілющою. Християни, традиційно вітаючи один одного, бажають здоров’я від цілющої йорданської святої води.
    Вітаю кожного жителя територіальної громади з цим Великим святом. Бажаю, щоб ми очистили свої серця від усього недоброго і наповнили їх любов’ю, миром, вірою в завтрашній день та прагненням бути гідними людьми, українцями, християнами.
    Христос Хрещається!
                                                                            З повагою міський голова Анатолій ШУМКО