Держпродспоживслужба області посилює контроль дотримання карантинних обмежень

  • 174

 

Минулої доби захворювання на  коронавірусну інфекцію в Україні  виявили у 32393 осіб, що є рекордною кількістю нових випадків зараження від початку пандемії, в  Івано-Франківській області зареєстровано 2862 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

 

У червоній зоні епідемічної небезпеки знаходяться Івано-Франківська та Рівненська області, 14 регіонів в помаранчевій,  решта регіонів – у жовтій зоні.

 

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки  почав діяти на Прикарпатті з 24 січня.

Всі зусилля влади, підрозділів Національної поліції, працівників Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, мережі лікувально-профілактичних закладів спрямовані на боротьбу з епідемією та попередження масових спалахів хвороби.

 

Спеціалісти Головного управління продовжують здійснювати щоденний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних норм. Перевірки триватимуть без вихідних протягом всього періоду карантину.

 

Попереду очікується ріст захворюваності – тож  саме тепер, а не тоді, коли вже пізно, варто згадати про прості правила: засоби захисту, дистанцію та гігієну. Чи дають якийсь ефект у подоланні хвороби протиепідемічні заходи? – Безумовно, і тут для сумнівів немає підстав! При окремих недоліках, при всьому спротиві з боку несвідомих громадян, карантинні заходи та специфічна вакцинопрофілактика зіграли свою позитивну роль. Іншого людство поки що не вигадало, і у випадку бездіяльності ми мали б катастрофічні результати.

 

Головне управління Держпродспоживслужби в області разом з усіма іншими учасниками профілактичних заходів закликає до самодисципліни, поваги до оточуючих, і в першу чергу – належної  уваги до свого здоров’я та здоров’я рідних.

 

Чергову хвилю росту захворюваності на коронавірусну інфекцію окремій людині зупинити не вдасться, але вберегти себе і своїх близьких від зараження – цілком посильне завдання.

 

Вчергове наголошуємо: перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації.

 

Тож, вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед колег, родичів та друзів!