Всеукраїнський урок з мінної безпеки “Все у твоїх руках”

Учні та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Снятинської громади долучилися до спільного перегляду всеукраїнськогоуроку з мінної безпеки «Все у твоїх руках», який проводився Головним управлінням ДСНС в Івано-Франківській області в режимі онлайн.

Такий захід проводено з метою поглиблення знання дітей щодо правил поводження з вибухонебезпечними предметами, невизначеними предметами та речовинами.

Представники ДСНС та Національної поліції розповіли дітям чим займаються їхні підрозділи та які функції виконують у своїй повсякденній діяльності.

Піротехніки продемонстрували муляжі вибухонебезпечних предметів, наголосили, якими мають бути першочергові дії при виявленні таких предметів, куди звертатися за допомогою та що робити, щоб не сталося біди.