У СНЯТИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ КРУТ

Сьогодні українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут.

У Храмі “Чуда Святого Архистратига Михаїла” відбулася панахида, на якій вшанували пам’ять тих, хто загинув за свободу України під Крутами у холодні січневі дні 1918 року.

Після спільної молитви міський голова Анатолій Шумко разом зі своїми заступниками, депутатами, старостами старостинських округів, представниками міської ради, громадських організацій та небайдужими жителями громади поклали квіти до пам'ятника “Борцям за волю та незалежність України” та запалили свічки пам’яті.

Бій під Крутами... Ця героїчна і водночас трагічна сторінка в історії нашої держави завжди буде нагадувати нам про героїзм та патріотизм молодих і мужніх юнаків, які, не вагаючись, віддали життя за незалежну Українську державу 104 роки тому.

Вічна слава Героям Крут!