Інформація Держпродспоживслужби Івано-Франківщини з питань протидії коронавірусу

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області продовжує щоденний моніторинг дотримання протиепідемічних заходів шляхом проведення раптових перевірок на підконтрольних об’єктах.

Так за останній тиждень – з 24 січня до 30 січня 2022 року – спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в області здійснили 1855 моніторингових відвідувань, виявили 176 порушень (9%), склали 137 протоколів, надали 76 пропозицій.

Щоденно працювало 19 робочих груп за участі представників територіальних громад та працівників Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Зокрема перевірено:

- закладів громадського харчування – 405, виявлено 34 порушення (8%), складено 27 протоколів, надано 10 пропозицій;

- об’єктів торгівлі продовольчими товарами – 676, виявлено 79 порушень (12%), складено 67 протоколів, надано 33 пропозиції;

- об’єктів торгівлі непродовольчими товарами – 450, виявлено 38 порушень (8%), складено 25 протоколів, надано 16 пропозицій;

- агропродовольчих ринків – 42 перевірки,  виявлено 6 порушень  (14%), складено 5 протоколів, надано 2 пропозиції;

- дитячих дошкільних закладів – 11, виявлено 1 порушення (9%), складено 1 протокол;

- закладів загальної середньої освіти – 13, порушень не виявлено;

- перукарень – 75, виявлено 8 порушень (11%), складено 6 протоколів, надано 8 пропозицій;

- аптек – 68, виявлено 3 порушення (4%), складено 2 протоколи, надано 3 пропозиції;

- інших закладів (спортзали, фітнес-клуби, аптеки та ін.) – 115, виявлено 7 порушень (6%), складено 4 протоколи, надано 4 пропозиції.

Закликаємо суб’єктів господарювання, краян та гостей області:  перервати ланцюг захворюваності можна лише шляхом дотримання протиепідемічних вимог та вакцинації.

Значно знизять ризики для здоров’я щоденні нескладні правила: маски у громадських місцях, миття з милом та дезінфекція рук, дотримання соціальної та фізичної дистанції, уникання масових скупчень.

Наголошуємо:  Вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби і рятує життя. Тож вакцинуйтесь і заохочуйте щеплення серед родичів та друзів!