ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СПОРТУ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Снятинський ліцей імені Василя Стефаника Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі
на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

За ДК 021:2015 09320000-8 -Пара, гаряча вода та пов’язана продукція (09320000-8 теплова енергія)

Переговорна процедура

UA-2022-01-27-007722-b

1465200,00 грн  без ПДВ

Абзац 3 п. 2 частини 2 ст. 40 Закону, а саме: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі: одними постачальниками теплової енергії є:

для Снятинського ліцею імені Василя Стефаника Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області ТОВ «ЛІНІСЕ-СНЯТИН» . Який уклав наступний договір оренди : договір від 02.01.2021 з Снятинською міською радою Коломийського району, та встановив свій котел для опалення з метою виробництва теплової енергії для здійснення опалення у даному навчальному закладі. За рахунок даного  постачальника переобладнано котельню твердопаливним котлом, тоді як, зміна постачальника призведе до демонтажу котельні та відсутності опалення, відповідно - зриву опалювального сезону. У зв’язку з цим зміна постачальника теплової енергії є технічно не можливою, оскільки договір може бути укладено лише з єдиним постачальником  за відсутності при цьому альтернативи. Посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: Закон України «Про публічні закупівлі», рішення Виконавчого комітету Снятинської міської ради від 28.10.2021 р. № 301-16/п/2021 «Про встановлення тарифу на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних джерел енергії на території Снятинської територіальної громади», рішення сесії Снятинської районної ради від 29 вересня 2020 року № 1130-33/2020 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад району»; рішення сесії Снятинської міської ради від 05.11.2020 року №607-29/1-п/2020 «Про прийняття майна в комунальну власність територіальної громади міста Снятин, в особі Снятинської міської ради, із спільної власності територіальних громад Снятинського району»; рішення сесії Снятинської міської ради від 26.11.2020 № 624-29/II-п/2020 «Про затвердження актів приймання-передачі нерухомого майна в комунальну власність територіальної громади міста Снятин, в особі Снятинської міської ради, із спільної власності територіальних громад Снятинського району, в особі Снятинської районної ради», відповідно до яких, навчальні заклади перебувають на балансі Снятинської міської ради, згідно наказу відділу освіти, молодіжної політики та спорту Снятинської міської ради № 60 від 22.09.2021року про ведення самостійного бухгалтерського та фінансового обліку.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі та розміру бюджетного призначення обумовлений наявною потребою у закупівлі теплової енергії для забезпечення закладу Замовника теплом у 2022 р.

Ціна за 1 Гкал теплової енергії встановлюється Виконавчим комітетом Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області у відповідності до Законів України «Про теплопостачання», «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про житлово-комунальні послуги», «Про місцеве самоврядування в Україні» і відповідно до рішення Виконавчого комітету Снятинської міської ради Коломийського району Івано-Франківської області 28.10.2021р. № 301-16/п/2021 «Про встановлення тарифу на теплову енергію вироблену з використанням альтернативних джерел енергії на території Снятинської територіальної громади» та ціни тендерної пропозиції становить 3300 грн./Гкал