Проведено консультування суб’єктів пробації.

З метою підвищення правової обізнаності громадян 28 січня Надією Лосєвою, головним юристом відділу «Снятинське бюро правової допомоги» спільно з начальником Коломийського РС №2 філії ДУ «Центр пробації» в області для суб’єктів пробації проведено семінар  на тему: «Право на державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».

Адже, співпраця з бюро спрямована на реалізацію та захист прав і свобод громадян, а також безпеку суспільства шляхом виправлення засуджених, запобіганню вчинення ними повторних кримінальних правопорушень.

Так суб’єкти пробації мали можливість поспілкуватися із фахівчинею бюро правової допомоги та отримати роз’яснення щодо категорії осіб та умов, за яких громадянам призначається соціальна допомога, ознайомитися з переліком документів, що подаються для  призначення соціальної допомоги особам до органів соціального захисту населення через центри надання адміністративних послуг, а також з розмірами, в яких відповідно до чинного законодавства України призначається соціальна допомога.

Зокрема начальник сектору звернув увагу присутніх на те, що державна соціальна допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю – це щомісячна державна допомога, що надається у грошовій формі особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, правові засади якої чітко визначені Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю».