ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ТА СПОРТУ СНЯТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КОЛОМИЙСЬКОГО РАЙОНУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

на виконання Постанови Кабінету Міністрів України «Про ефективне використання державних коштів» від 11.10.2016 №710 (зі змінами)

Найменування предмета

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

03410000-7 за ДК 021:2015: Деревина (дрова колоті твердої породи)

Оголошено повторно, підстава: п.1 ч. 2 ст. 32 ЗУ "Про публічні закупівлі", а саме, тендер UA-2022-01-12-006173-a автоматично відмінено електронною системою закупівель, у зв'язку з поданням для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій.

Відкриті торги,

UA-2022-01-28-005883-b З

700 000,00 грн. з ПДВ

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі обумовлені необхідністю забезпечувати заклади Замовника якісними дровами

Для оцінки якості зазначено вимоги щодо відповідності предмета закупівлі чинним вимогам ТУУ-00994207-005:2018.

Кількісні та якісні вимоги до предмету закупівлі:

-  дрова паливні твердих порід, колоті, діаметр – від 15 до 30 см, довжина до 100 см.

-  вологість до 40%,

- дрова повинні бути очищені від сучків і гілок. Висота сучків, що залишилася, не повинна перевищувати 30 мм.

- дрова можуть бути як в корі, так і без кори.

- допускається наявність кори не більше 5% на 1 м. куб.

- дрова повинні бути без гнилі та трухляви

- деревина дров’яна непромислового використання твердолистяних порід (І група – береза, дуб, бук, ясень, граб, клен, в’яз, модрина) повинна відповідати чинним вимогам ТУУ-00994207-005:2018

- дрова не повинні бути обгорілі

Продукція не повинна бути в попередній експлуатації.

На запропонований товар під час його транспортування, виробництва, тощо повинні застосовуватися заходи із захисту довкілля, передбачені законодавством України, в т.ч. Законом України «Про охорону навколишнього середовища», іншими нормативно-правовими актами. Учасники закупівлі зобов’язані у складі тендерної пропозиції письмово підтвердити обов’язок дотримання зазначеної за цим пунктом вимоги.

Вартість навантаження, розвантаження, зберігання та доставка товару повинна бути включена до вартості ціни пропозиції.   Кількість: 350 м³

Для розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі та розміру бюджетного призначення застосовано ціну

2000,00 грн./ м³