ОГОЛОШЕННЯ!!!

КОНКУРС НА КРАЩУ ІНІЦІАТИВУ ЖИТЕЛІВ СНЯТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Снятинська міська рада запрошує активних, небайдужих, креативних громадян, ініціативні групи, суб’єктів підприємництва, громадські організації, бюджетні організації та установи і їх відділення  взяти участь у конкурсі на кращу ініціативу.

Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Снятинської міської ради, адреса: 78301, м.Снятин, пл.Незалежності України,1, Коломийського району, Івано – Франківської області.

Підстава для проведення конкурсу: рішення Виконавчого комітету від 22 лютого 2022 року №41-02/2022.

Конкурс буде проведено: за адресою: м.Снятин, пл.Незалежності України,1,  зал засідань, 5 квітня 2022 року.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів бюджету: 100 тис.грн.

Напрямки, що можуть бути підтримані:

- благоустрій вулиць, зон відпочинку, інших місць та територій  (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ та ін.);

- покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах;

-  організація дозвілля (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, спортивні заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля, тощо);

- розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини територіальної громади (ознакування, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та свят, тощо);

- підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді, відкриття нових гуртків, створення відкритих (молодіжних) просторів, тощо.

Учасниками  Конкурсу можуть бути: громадяни (які досягли 18 річного віку), ініціативні групи громадян (не  менше 3-х осіб),  суб`єкти підприємництва, громадські організації, бюджетні організації та установи і їх відділення які знаходяться на території  Снятинської міської територіальної громади.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та подається в запечатаному конверті.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

1.  заяву про участь у конкурсі, складену за визначеною формою;
  2.  опис програми (проекту, заходу);
  3.  кошторис витрат, необхідних для виконання (реалізації) програми (проекту, заходу), за визначеною                 формою;
  4.  листи-підтвердження партнерів (в разі їх залучення до виконання програми (проекту, заходу);
  5. інформацію про досвід виконання програми (проекту, заходу), матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Для отримання детальної інформації щодо подання конкурсних пропозицій та вимог щодо їх оформлення слід звертатися до начальника відділу економічного розвитку, комунального господарства, транспорту, підтримки аграрного сектору, інвестицій та міжнародного співробітництва Ганжі Оксани Василівни, тел.0970394220, ел. пошта: economicpart@ukr.net

Конкурсні пропозиції приймаються: до 17.00 год 04 квітня 2022р.

за адресою:

78301, м.Снятин, пл.Незалежності України,1, Коломийського району, Івано – Франківської області, каб.309 особисто заявником, або надсилаються поштою.

Інші інше

Всі інше