ЗБЕРІГАЙМО СПОКІЙ ТА НЕ ПІДДАВАЙМОСЯ НА ПРОВОКАЦІЇ! ВІРТЕ ЛИШЕ ПІДТВЕРДЖЕНІЙ ІНФОРМАЦІЇ!

Сьогодні зранку в Україні оголосили воєнний стан.

Зараз буде поширюватися чимало неправдивої інформації, щоб посіяти паніку серед нас та дестабілізувати ситуацію в Україні.

Просимо Вас зберігати спокій, без нагальної потреби не покидати домівок,зробити невеликий запас продуктів харчування, питної води та медикаментів першої необхідності.

Для безпеки наших дітей навчальний процес в закладах освіти призупинено.

Міська рада вживає всіх можливих заходів, щоб забезпечити нормальну життєдіяльність громади.

На даний час ситуація повністю контрольована. Про кожен крок та головні новини повідомлятимемо вас оперативно.

В разі відсутності зв’язку збір керівників організацій та структурних підрозділів та осіб, які мають нагальну потребу в інформуванні - о 7.30 год. біля адмінбудинку міської ради. Інформування населення буде оприлюднюватися на дошках оголошень через депутатів,членів Виконавчого комітету та працівників Снятинської міської ради.

З сьогоднішнього дня Снятинська міська рада працює цілодобово!

Контактний телефон для обміну інформацією (03476) 2-51-12.

Зберігаймо спокій!

Без паніки!