До відома громадян

24 лютого буде проводитись тестове від’єднання України від російських та білоруських енергосистем. Три доби наша енергомережа буде працювати в абсолютному новому для себе ізольованому режимі, а потім знову на час повинна повернутися до колишнього стану. Перший етап випробування на міцність енергосистеми України буде проведено з 24 по 26 лютого. До цього часу дві нині працюючі енергетичні зони – острів Бурштинської ТЕС і Об'єднана енергосистема країни – будуть з'єднані для синхронної роботи. При перебоях з електропостачанням, не панікуйте і не робіть передчасних висновків. У разі можливого відключення чи збоїв у роботі центральних серверів, які розташовані в м. Києві, мобільний зв’язок операторів Київстар і Водафон зупинить роботу. Резервні сервери, які територіально розташовані на території західних областей, є в наявності тільки у мобільного оператора Лайф.