Звернення до жителів Снятинської громади!

Наша громада є доброзичлива, гостинна і надала прихисток багатьом тимчасово переселеним особам. Серед них є ваші родичі і не знайомі нам люди.

Серед не знайомих можуть бути вороги. У вашій хаті можуть перебувати ті, хто завтра буде агітувати на камеру про утворення народних республік.

Такі люди проходять спеціальну підготовку, їх не можна розгледіти серед простих переселенців.

Наголошуємо: легалізуйте та зареєструйте всіх, хто зараз проживає в ваших будинках.

У той час, коли ви дали прихисток своїм родичам чи знайомим, ваші сини ідуть захищати їхні домівки. Тому й тимчасово переселені мали б бути зареєстровані у військкоматі та іти захищати свої домівки.

Будьте обачні! Байдужістю і добротою можемо накликати собі біду.

Просимо в кого проживають тимчасово переселені, або хто знає про таких осіб, повідомляти в Снятинську міську раду за телефоном +380977653003 (Орчик Мар’яна Василівна), +30951663401 (Ніцович Оксана Ігорівна), +380347625112 (телефон приймальні), або в поліцію за номером 102.

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!