До відома громадян

Група радіаційного спостереження і радіаційного контролю Снятинського відділу Коломийського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» продовжує щоденний моніторинг радіаційного фону  на  території громад.

Станом на 14.03.2022 року показники радіаційного фону гамма-випромінювання становлять 16-19 мкР/год при пороговому значенні 50,0 мкР/год (в межах норми).

Також продовжується моніторинг якості води питної централізованих  водопроводів  КП «Водоканал»  м. Снятин, ДВУВКГ м. Городенки та ККП смт. Заболотів за показниками епідеміологічної безпеки  і санітарно-хімічними показниками безпечності та якості води питної.

На сьогоднішній день перевищень за визначеними показниками не виявлено. Вода відповідає  вимогам ДСан ПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною»