ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА!

День працівників житлово-комунального господарства відзначають щорічно в третю неділю березня.

Дякуємо усім працівникам за ту працю, яку ви зараз виконуєте у цей надзвичайно важкий час для України.

Бажаємо працівникам комунальних підприємств міста «Покуття-Комунальник» та «Водоканал» і їх родинам добра, здоров’я, благополуччя та витримки, фінансової стабільності, єдності в досягненні цілей, нових професійних висот, задля позитивних змін вигляду рідного міста та громади.

Бажаємо наполегливості та успіхів у добрих починаннях і втішних результатів від них, великого людського щастя.

Нехай Ваша робота приносить Вам матеріальне і моральне задоволення, повагу і шану від мешканців.

Віримо, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо нашу громаду справді гарною і затишною.