Відбулося восьме позачергове засідання Виконавчого комітету Снятинської міської ради.

Розпочалося засідання з літературно-музичної композиції від здобувачів освіти Снятинського ліцею «Інтелект», присвяченої відданій роботі волонтерів та врученням міським головою Анатолієм Шумком подяк місцевим волонтерам, які особливо допомагають тим, хто найбільше цього потребує у теперішній час.

Окрему подяку міський голова висловив добродіям із сусідньої Польщі та українсько-італійській культурно-просвітницькій асоціації «Злагода».

Опісля приємної місії членами Виконавчого комітету було прийнято ряд важливих рішень. Зокрема:

• затверджено Порядок використання коштів для надання матеріальної допомоги на поховання;
  • внесено зміни до Програми соціального захисту населення на території Снятинської міської ради на 2021-2025 роки;
  • надано дозвіл на передачу паливно-мастильних матеріалів в умовах воєнного стану;
  • внесено зміни до рішення міської ради «Про бюджет Снятинської міської територіальної громади на 2022 рік».

Також, рішенням Виконкому призначили Печенюка Тараса Борисовича на посаду старости Старостинського округу №8,

надали грошову допомогу жителям Снятинської міської територіальної громади та розглянули ряд інших важливих рішень для забезпечення безперебійної життєдіяльності нашої громади.

З усіма рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису