До відома громадян

У нашій громаді проживає багато внутрішньо переміщених осіб. У кожного із них своя історія, свій біль, своє минуле. Хтось працював учителем, а хтось – лікарем. Хтось був економістом, хтось – бухгалтером. У когось був власний бізнес, а хтось присвятив своє життя книгам.

Зараз багато із них залишилися без роботи, але мріють бути корисними в нашій громаді. Знаємо, що в сьогоднішній час важко знайти роботу. Але ми можемо запропонувати вимушено переміщеним особам на волонтерських засадах ! долучитися до наших вчителів, медичних працівників, бібліотекарів поділитися своїм досвідом роботи, почерпнути корисне для себе.

Можливо хтось із підприємців може офіційно працевлаштувати переселенців.

Сподіваємося, що живе спілкування дозволить нам згуртуватись, стати ближчими один одному. Ми повинні пам’ятати, що ми – єдині!

Тож, якщо ви готові «поділитися» своєю роботою з переселенцями просимо звернутися до секретаря міської ради Орищук Марії Іванівни для отримання детальнішої інформації.