Інформація Снятинського управління Держпродспоживслужби

Снятинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області з 01.03.2022 р. здійснює щоденний моніторинг цін товарів, що мають істотну соціальну значущість, а саме: хліб житньо-пшеничний, батон, крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне (вищого ґатунку), макаронні вироби вітчизняного виробництва, молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка, олію соняшникову, яйця курячі, тушку курячу, масло вершкове жирністю 72,5%, на які встановлено не більше 10% оптово- відпускної ціни з урахування рекламних, логістичних послуг, послуг з підготовки, обробки та інших послуг пов’язаних з реалізацією кінцевому споживачу.

Станом на квітень місяць 2022 року встановлені такі ціни на соціально значущі товари в слідуючих розмірах:

•  Хліб житньо-пшеничний 12-22 грн.
  •  Яйця курячі 30-35 грн.
  •  Масло 72,5% жирністю 47,55 грн.
  •  Молоко 2,5% жирності 28-33 грн.
  •  Крупа гречана 55-60 грн.
  •  Цукор 20-30 грн.
  •  Макаронні вироби 27-35 грн.
  •  Олія 58-65 грн.
  •  Тушка куряча 72-79 грн.

На даний час на території Снятинської та Заболотівської територіальної громади цінова ситуація на продукти харчування стабільна. Спостерігається зниження цін на яйця курячі та цибулю.

Робота по моніторингу цін продовжується.

У разі виявлення підвищення цін звертайтеся до Снятинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за адресою м. Снятин, вул. Винниченка, 16.