ВЕЛИКОДНІ ПЕРЕДЗВОНИ

За декілька днів святкуватимемо одне із найважливіших християнських свят – Воскресіння Христове! Це свято перемоги тепла над холодом, світла над темрявою, добра над злом…

З нагоди величного свята нещодавно у Снятинському центрі позашкільної освіти «Сокіл» відбулося відкриття конкурсу-виставки великодніх святково-патріотичних робіт «Великодні передзвони».

На виставку свої композиції представили учасники навчального процесу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Снятинської міської територіальної громади.

Кращі роботи, за оцінкою журі, будуть представляти нашу громаду на обласному конкурсі-виставці.

Вдячні усім учасникам виставки за чудові оригінальні композиції, які вкотре переконують, що буде мир і буде перемога. Адже Христос воскрес, воскресне й Україна!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису