Інформація Снятинського управління Держпродспоживслужби

Снятинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомляє, що з 12.03.2022 р. КМУ було внесено зміни до Урядової постанови № 1236 про встановлення граничних рівнів торгівельної надбавки до середньої ціни на дизельне паливо (не вище 5 грн/літр), бензину (не вище 4,55 грн/літр).

Таким чином вартість 1 літра палива з врахуванням граничної торгівельної надбавки становить дизельного палива – 37,65 грн, брендового виду цього пального – 39,53 грн, бензинів автомобільних – 33,87 грн, брендового виду цього пального – 35,56 грн.

З 30.03.2022 року спеціалістами Снятинського управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області проводиться щоденний моніторинг вартості пального на 17 АЗС Снятинської та Заболотівської територіальних громад.

Перевищення гранично допустимих цін на пальне не встановлено.

Робота по моніторингу цін продовжується.

У разі виявлення підвищення цін звертайтеся до Снятинського управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області за адресою м. Снятин, вул. Винниченка 16.