Великдень...

Цього року в усіх нас змішані почуття у ці передсвяткові дні: сум і гнів, сльози і біль та разом з тим надія і віра у світле Христове Воскресіння, у нашу перемогу!

Щороку останні дні перед Великоднем у художній школі працює "писанкова майстерня". Цього року тут писанки писалися по особливому: синьо-жовті, червоно-чорні, покутські, київські , чернігівські... Протягом трьох днів учні відділу художня школа Снятинського ЦПО "Сокіл" разом з дітками тимчасово переміщених сімей вивчали традиційні техніки написання писанок, ознайомилися особливістю орнаментів з різних регіонів України та з віруваннями і легендами про Великдень та писанки.

У народі кажуть: "Світ існує доти, доки живе писанка". Тож давайте продовжувати тисячолітні традиції наших предків і не забувати, наскільки багатою є українська культура.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису