Снятинське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області інформує:

  • 283

 

Кабінет Міністрів України зупинив дію пункту карантинної постанови, якою встановлювалися граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни бензинів та дизельного палива, що реалізуються на АЗС.

Відповідне рішення закріплене постановою КМУ №594 від 17 травня 2022 року. Як повідомлялося, уряд України у травні 2022 року на період дії карантину впровадив держрегулювання цін на АЗС, встановивши граничні рівні торговельної надбавки до середньої ціни реалізації палива. Міністерство економіки тричі на місяць оприлюднювало середні ціни літра ДП та бензину.

Оперативний штаб при Кабінеті Міністрів 17 травня ухвалив рішення відмовитися від державного регулювання цін на пальне, очікуючи,що ціни на бензин не перевищать 52 грн/л, дизпальне – 58 грн/л.

Держпродспоживслужба нагадує, що завишення цін в умовах воєнного стану є неприпустимим, а порушення правил ведення підприємницької діяльності матиме наслідки у вигляді штрафів та інших заходів адміністративного впливу. Снятинське управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області щоденно комісійно проводять моніторингове відвідування АЗС, які розташовані на території Снятинської та Заболотівської територіальних громад. Під час даних заходів проводяться інформаційна робота з власниками АЗС про дотримання даної постанови по формуванню цін на пальне.

Фото без опису