"МИ З ТОБОЮ УКРАЇНО!"

Сьогодні відділом "Художня школа" Снятинського центру позашкільної освіти проведено майстер-клас з малювання та ліпки з глини. Захід приурочено Міжнародному дню захисту дітей.

Привітати учасників майстер-класу завітали заступник міського голови Віктор Кушик, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Снятинської міської ради Оксана Перекліта, директор Снятинського центру позашкільної освіти "Сокіл" Галина Корбут.

Після привітань поважних гостей відбулося нагородження кращих учнів відділу "Художня школа", які впродовж року брали участь у різноманітних коннкурсах та зайняли призові місця.

А далі усі учасники створювали українські орнаменти, якими згодом прикрасили стенд "Ми з тобою Україно!". Також неабияку зацікавленість діти проявили у ліпці з глини, створивши невеличкі глиняні глечики, вазочки та мисочки.

За організацію заходу відділ "Художня школа" Снятинського ЦПО було нагороджено Подякою Снятинської міської ради, а діти отримали солодкий подарунок від відділу освіти, молодіжної політики та спорту.