Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Сьогодні у всіх навчальних закладах нашої громади мало б відбутися традиційне Свято останнього дзвоника. На жаль, в умовах воєнного стану свято проходить в онлайн-форматі.

Без перебільшення, це був напружений навчальний рік для дітей, вчителів та батьків, адже майже весь рік діти провели на дистанційному навчанні.

В освітніх закладах «мовчки» стоять закриті класи, ігрові кімнати, пустіють шкільні подвір’я та гойдалки. Багато дітей нашої громади відзначають цей день за межами України. Та, найтрагічніше, що сотні загублених російським агресором дитячих душ більше ніколи не почують передзвону шкільного дзвоника.

Маю велику надію, що у вересні діти підуть до садочків та шкіл. А випускники зможуть спокійно продовжити навчання у вищих навчальних закладах.

Вітаю всіх із закінченням цього нелегкого навчального року. Бажаю миру нашій Україні, дітям - щасливого дитинства та спокійних літніх канікул, випускникам - щасливої життєвої дороги та здійснення найзаповітніших мрій.

Бажаю витримки і терпіння кожному українцю і, звичайно, незламної віри у наше світле мирне майбуття!

Дякуємо усім Захисникам України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою міський голова Анатолій ШУМКО