Внаслідок ДТП відбулася розгерметизація ємності з карбамідно аміачною селітрою.

  • 178

 

01 червня о 10:38 до Служби порятунку надійшло повідомлення про ДТП за участі вантажного автомобіля, який перевозив невідому речовину.

До місця події одразу було направлено рятувальників 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Снятин, місцеву пожежну команду села Вовчківці та відділення РХБЗ АРЗ СП ГУ ДСНС в області.

Прибувши до місця виклику було встановлено, що внаслідок перекидання кузова вантажного автомобіля марки «ГАЗ-53», який перевозив пластмасову ємність об’ємом 6 м.куб. з карбамідною аміачною селітрою (рідке мінеральне добриво), відбулася розгерметизація з послідуючим витіканням рідини на поверхню землі. До прибуття підрозділів ДСНС працівниками фірми-перевізника проведено змивання розлитого міндобрива водою.

В свою чергу рятувальники провели заходи з огородження місця події та від’єднали клеми акумуляторної батареї вантажного автомобіля метою запобігання загорянню та додатково проведено змивання розлитого міндобрива водою з проїжджої частини дороги.

За інформацією спеціалістів Івано-Франківського лабораторного центру МОЗ України, які на місці події відібрали проби ґрунту та провели заміри повітря, перевищень гранично допустимих концентрацій шкідливих (небезпечних) речовин не виявлено. Загрози навколишньому середовищу та населенню немає. Постраждалих немає.

До ліквідації наслідків ДТП було залучено дві одиниці техніки та вісім чоловік особового складу від ГУ ДСНС в області.

Фото без опису  Фото без опису

Інші статті

Всі статті