07 червня працівники Коломийського районного управління ГУ ДСНС України в області провели профілактичний рейд на ринку в місті Снятин.

Це досить людне місце, тут кожного дня збирається велика кількість людей аби зробити купівлі. Саме тому його протипожежний стан зажди у полі зору рятувальників.

Під час рейду рятувальники нагадали працівникам та відвідувачам ринку основні правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватися в житловому секторі.

Фахівці ДСНС довели до громадян статистичні дані про пожежі, які траплялися на ринках України, а також навели приклади найбільш резонансних подій. Рятувальники також проінформували містян про основні причини виникнення пожеж та їх наслідки, нагадавши їм декілька трагічних випадків пожеж спричинених людською недбалістю.

По закінченні заходу вручили листівки на протипожежну тематику з основними правилами безпеки життєдіяльності.