ЗВЕРНЕННЯ ДО ЖИТЕЛІВ СНЯТИНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Наша громада завжди славилася своєю доброзичливістю та гостинністю. Тому, в цей нелегкий для України час, жителі нашої громади миттєво прийшли на допомогу і  з радістю надали прихисток багатьом тимчасово переселеним особам. У наших домівках поселилися не тільки наші родичі та друзі,а й зовсім незнайомі люди.

Ми їх прихистили на Снятинщині, а наші чоловіки та діти залишили свої домівки, ставши на захист рідної землі.

Ми знаємо, що закон у нас один для всіх, саме тому, тимчасово переселені чоловіки зобов’язані зареєструватися у військкоматі та  йти пліч-о-пліч з нашими рідними звільняти українську землю від російських окупантів.

Наполегливо просимо: легалізуйте та «допоможіть» зареєструвати всіх, хто зараз проживає у ваших будинках та по сусідству!

Просимо повідомити нам адреси  проживання тимчасово переселених осіб,  чоловіків віком від 20 до 60 років.

Можливо їм потрібно надати консультації щодо реєстрації, щоб запобігти порушення закону даними особами, внаслідок ухиляння від виконання ними військового обов’язку.

Так буде справедливо!

Для вас працює телефон довіри:

+380951663401, +380986327633  (Оксана)

СЛАВА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!